tel./fax.: (033) 877-16-16
A A A

19 lutego br. odbył się szkolny konkurs recytatorski. Wzięło w nim udział 12 uczniów z klas VI – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Joanna Dyrcz (kl. IIIb gimnazjum),
II miejsce: Marcelina Kubańska (kl. IIIb gimnazjum),
III miejsce: Paweł Stasik (kl. IIIa gimnazjum),
Wyróżnienie: Karolina Kubasiak (kl. VIIa).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.
Organizatorzy

27 lutego odbył się szkolny konkurs czytelniczy o tytuł „Książkomaniaka Roku 2019” przeznaczony dla uczniów klas siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się doskonałą znajomością treści 3 książek. Zmagania konkursowiczów oceniało jury, które po podliczeniu punktów przyznało następujące miejsca:
I miejsce: Marcelina Kubańska z kl. III b gimnazjum,
II miejsce: Kalina Mazur z kl. VII b,
III miejsce: Natalia Sobczuk z kl. VIII b,
Wyróżnienie: Emilia Maczek z kl. VII c.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.
Organizatorzy

15 marca 2019 r. troje uczniów klas III gimnazjum wzięło udział w eliminacjach gminnych XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów, które odbyły się w Bibliotece Miejskiej w Makowie Podhalańskim. Jedna z uczennic: Marcelina Kubańska zajęła III miejsce. Gratulujemy sukcesu!