tel./fax.: (033) 877-16-16

zięki wsparciu Dyrektora Szkoły oraz Rady Rodziców w roku szkolnym 2014/2015 dokonaliśmy modernizacji biblioteki szkolnej. Zakupione zostały nowe regały, szafki oraz biurka. Stworzyliśmy „małą czytelnie”, miejsce dla najmłodszych – przedszkolaków, „zerówkowiczów” i uczniów klas I-III. Dywan, kolorowe siedziska, niskie regały sprzyjają atmosferze wypoczynku, wyciszenia, czytania.

Uczniowie mogą spędzać tu czas na przerwach, czekając na lekcję, na rodziców lub biorąc udział w zajęciach czytelniczych. Nauczyciele mogą tu przeprowadzać swoje lekcje. Mamy nadzieję, że w następnych latach uda nam się odnowić księgozbiór.

 

ZAPRASZAMY UCZNIÓW, NAUCZYCIELI ORAZ RODZICÓW.

BIBLIOTEKA JEST CZYNNA CODZIENNIE,

W GODZINACH

OD 7:00 DO 15:00

 

 

 BIBLIOTEKA 2

 

 

 

 

Na zastępstwie