tel./fax.: (033) 877-16-16
A A A

DSC 0004

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie naszej Szkoły będą kontynuować rozpoczęty w ubiegłym roku projekt „My school, my Town”. Projekt jest realizowany we współpracy ze szkołą partnerską z Hiszpanii oraz innymi szkołami, które dołączyły do nas: z Grecji, Wielkiej Brytanii, Turcji, Słowacji i Rumunii. Kolejne tematy w projekcie, które będą prezentowane to: nasze miasto, wydarzenia: Dni Makowa, Tydzień Kultury Beskidzkiej, Dzień Niepodległości, Boże Narodzenie oraz Wielkanoc. We wrześniu powstały prezentacje o Makowie Podhalańskim, a obecnie w trakcie powstawania są prezentacje dotyczące Dni Makowa, Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz Dnia
Niepodległości. Projekt zakończy się w kwietniu. W związku z tymi działaniami powstała również gazetka na korytarzu szkolnym.