tel./fax.: (033) 877-16-16
A A A

Plakat V edycja 1Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".

Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:
-Szkoła podstawowa (kl. IV-VIII).
-Szkoła średnia.

Ogłoszenie konkursu: 1 czerwca 2020 r.
Nadsyłanie prac do dnia: 30 września 2020 r.
Rozstrzygnięcie konkursu: 30 października 2020 r.

Obecna edycja konkursu, w związku z wyjątkową sytuację spowodowaną pandemią Covid-19, odbędzie się w formie elektronicznej. Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 września 2020 r.

 

 

 

 Więcej informacji na stronie internetowej:

http://nazaretankifundacja.pl/
https://www.facebook.com/fundacja.nazaretanki/

Honorowy Patronat nad konkursem objęli:
· Minister Edukacji Narodowej
· Marszałek Województwa Mazowieckiego
· Prowincja Warszawska - Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
· Katedra Genologii Dziennikarskiej i Fotografii, UW
· Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców
· Rosikon press
· Komisja Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK
· Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. Waldemara Dońca
· KONDRAT- MEDIA

Patronat Medialny:
· Radio dla Ciebie
· Czasopismo „Geografia w Szkole”

 

Regulamin konkursu