A A A

20191206 093756Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki „pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość – prawdziwy Mikołaj. Cała sala powitała Go głośnymi oklaskami. Jego wizyta wywołała wiele radości; uśmiech nie schodził z twarzy przedszkolaków. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia; obiecał też, że powróci do nas za rok.
Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Magdalena Mazur