tel./fax.: (033) 877-16-16
A A A

IMG 20190513 123235

13 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs piosenki angielskiej „You can sing”. Swoimi umiejętnościami wokalnym, a przede wszystkim językowymi mogło pochwalić się dziesięciu wokalistów, duet i dwa zespoły muzyczne reprezentujący uczniów z klas IV – III gimnazjum. Uczniowie bardzo dobrze przygotowali się do konkursu, więc wybór najlepszych wykonawców nie był łatwy dla organizatorów: p. Grażyny Wąsik, p. Sylwii Nitoń i p. Agnieszki Szuber. Ostatecznie
I miejsce przyznano Milenie Tomczak z kl. VIb, II miejsce - Karinie Chłapek z klasy IIIcG, III miejsce – Stefanii Wieczorek z kl. VIIIc. Wyróżnienie otrzymał duet: Gabriela Łyga z klasy VIb i Marta Mętel z klasy VIIa oraz zespół The Rainbow w składzie: Aleksandra Janicka, Karolina Czarniecka, Magdalena Biel, Julia Bryndza, Natalia Bąbol i Weronika Bąbol, W nagrodę uczestnicy otrzymali drobne nagrody i dyplomy, ale przede wszystkim szansę pokazania swoich talentów na deskach amfiteatru w Rabce podczas VII Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbędzie się w czerwcu.

Organizatorzy