img 20190227 111328

Dnia 27.02.2019 roku dzieci z oddziałów zerowych (O A, B, C) wybrały się do budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, aby obejrzeć spektakl pt."Cztery łapy". Przedstawienie oparte było na motywach lektury pt. "Puc, Bursztyn i Goście" Jana Grabowskiego. Sztuka bardzo podobała się małym widzom, którzy nagrodzili ją gromkimi brawami. Kolejnym spotkaniem ze sztuką teatralną, było przedstawienie pt. "Co piszczy w trawie", które dzieci obejrzały w Wadowicach na "deskach teatru" dnia 4.03.2019 roku. Tym razem przenieśli się w magiczny, fantastyczny świat pełen przygód mieszkańców łąki, którzy z humorem udowodnili, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią to, tylko wspólnymi siłami mogą pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego.

Opracowała: Sylwia Świstek