tel./fax.: (033) 877-16-16
A A A

W dniach 25-26 listopada 2015r. w klasach I – III Szkoły Podstawowej gościliśmy pluszowe Misie, które obchodziły swoje święto. Panie Barbara Kogut i Aleksandra Zając przygotowały prezentacje o misiach, różne bajeczki, malowanki z Misiami.

Podczas  prezentacji dzieci poznały: Misia Coralgola, Uszatka, Paddingtona  i Yogi.

Przypomniały sobie przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Pierwsze klasy malowały Malowanki, klasy drugie wykonały misiowe zakładki do książek, natomiast trzecie klasy pracowały w grupach  wykonując portrety misiów z figur geometrycznych. Na podsumowanie Święta odbyła się prezentacja na temat „Niedźwiedzi” oraz krótki konkurs dla klas III. Zabawa była wspaniała. Myślimy, że za rok znów będziemy gościć milutkie Misie

Aleksandra Zając