logo z cieniem 2

img 0001

W dniach 11-12 marca 2016r. odbyła się już po raz kolejny w Zespole Szkół noc w szkole. Tym razem pod hasłem „NOC Z FILMEM W BIBLIOTECE SZKOLNEJ”. Wzięli w niej udział uczniowie klas IVb i III szkoły podstawowej oraz Harcerze gimnazjum pod opieką pani Magdaleny Tatary-Popielarczyk oraz pani Barbary Kogut.
Na miejscu pierwsi zjawili się harcerze, ich zadaniem było przygotować czytelnię i bibliotekę szkolną na przybycie młodszych kolegów.
Gdy biblioteka zmieniła się już w salę kinową a młodsi koledzy przybyli na miejsce można było wreszcie oglądnąć film, a był nim „Most do Terabithii. Seans rozpoczął się o godz. 19. Po projekcji pierwszego filmu zamiast typowego dla kina popcornu zamówiliśmy pizzę, która smakowała wyjątkowo.
Po posiłku wszyscy uczniowie przystąpili do wykonania pracy plastycznej zatytułowanej „MOSTY DO NASZYCH MARZEŃ”. Młodzi artyści mieli niesamowite pomysły.
Gdy w szkole zrobiło się już wystarczająco ciemno rozpoczęto zabawę w podchody. Uczniowie podzieleni na pięć grup szukali i rozwiązywali zadania przygotowane przez harcerzy. Zmęczeni szukaniem w różnych zakamarkach szkoły zadań uczniowie w końcu dotarli na metę.
Na miejscu czekały już kolejne atrakcje: karaoke, zumba, różnego rodzaju gry i zabawy.
Super atrakcją okazały się warsztaty przeprowadzone przez Oliwie Gorzkowską. Oliwia zaprezentowała kreatywną rewolucję w rysowaniu przy użyciu długopisu 3d.
Wymęczeni tak licznymi atrakcjami najmłodsi zasnęli, a najwytrwalsi opowiadali niezwykłe historie do rana. Nad ranem po spakowaniu odbyła się obowiązkowa bitwa na poduszki. W sobotę około 8.00 uczniowie niechętnie wracali do domów. Z nadzieją czekają na kolejną taką noc.

 

Zobacz więcej zdjęć

 

 

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31