logo z cieniem 2

imag0040

28 maja na Orliku przy Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim odbył się zorganizowany przez Radę Rodziców, Dyrekcję i Nauczycieli Zespołu Szkół „Piknik Rodzinny”.
Tegoroczna impreza przyciągnęła wielu sympatyków naszej szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyła się sprzedaż domowych wypieków, kiełbasek z grilla i oscypków. Na rodziny czekało mnóstwo atrakcji, najmłodsi uczestnicy bawili się świetnie na specjalnie zorganizowanym dla nich placu zabaw, trochę starsi mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.
Jedną z atrakcji był pokaz służb mundurowych. Specjalnie dla dzieci został zorganizowany pokaz sprzętu oraz prezentacja zawodu strażaka ochotnika i policjanta. Najmłodsi mogli zapoznać się między innymi z codzienną pracą przybyłych na miejsce służb, wsiąść do wozu policyjnego i straży pożarnej, jak również poznać sprzęt ratowniczy używany przez strażaków. W tym właśnie momencie spełniło się marzenie wielu maluchów, którzy śnią o tym, by w przyszłości zostać policjantem lub strażakiem.
O część sportowo-rekreacyjną imprezy zadbali nasi nauczyciele wychowania fizycznego. Rozegrano bardzo emocjonujące mecze Rodzice-Dzieci oraz przeprowadzono mnóstwo konkursów i zabaw sportowych.
Dziękujemy wszystkim za pomysłowość i wysiłek włożony w przygotowanie tej wyjątkowej „imprezy na medal”!

Wrzesień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30